Ральф ван Русмален

Опубликовано: 03.02.2020 в 14:55

Автор:

Категории: speakersUA18

Ральф вважає, що люди мають значення в кожному проекті. Навички людей, як вони працюють разом, як вони себе почувають і хто вони такі. Scrum, Kanban, eXtreme Programming, Management 3.0, це лише інструменти або платформи, які існують, щоб допомогти людям.

Він працює в сфері інформаційних технологій з 1997 року. У нього були різні посади: розробник програмного забезпечення, тестувальник, Scrum Master, Agile Coach, керівник групи менеджер і віце-президента з розробки програмного забезпечення. Найбільше йому подобалося працювати з людьми, покращувати процеси та середу, в якій вони працюють.

Він спеціалізується на коучингу з менеджменту та лідерства, Agile коучингу і підтримки організаційного розвитку.

Він є активним членом спільноти Agile і ділиться своїми знаннями і знаннями, виступаючи на конференціях і публікуючи повідомлення в блогах. В останні роки його запрошували в Agile Prague, Agile India, XPDays і Agile Lean Ireland, наприклад.

Як генеральний директор Management 3.0. представляє свою програму по всьому світу, де це необхідно. Переконатися, що власники Management 3.0 регулярно оновлюються. Крім генерального директора він також відповідає за управління контентом Management 3.0.