Кодекс поведінки

Будьмо добрими одне до одного

Ми створили ScrumDayUA як простір, де збираються свідомі, інтелектуальні та професійні люди з різних галузей та напрямків, дотичні або зацікавлені у використанні гнучких методологій.

Щоб усім нам було комфортно навчатися, ділитися знаннями та досвідом, ми маємо сформувати приязне, безпечне і толерантне середовище для людей різних політичних, статевих, расово-релігійних та інших поглядів.

Тому ми визначаємо єдині норми поведінки, яких зобов’язуємося дотримуватися під час конференції в живому спілкуванні та чатах.

У просторі ScrumDayUA підтримується:

  • ввічливе та приязне ставлення одне до одного;
  • комунікація на різних рівнях, від стриманих зауважень до палких дискусій;
  • відкритість, прозорість та чесність.

У просторі ScrumDayUA вважається неприйнятим:

  • перехід на особистості, образи, аб’юзинг і дискримінація за будь-якою ознакою;
  • залякування, переслідування та приниження членів спільноти;
  • вияви агресії та небажаної сексуальної уваги в будь-якому з каналів конференції та особистому спілкуванні поза нею.

Наголошуємо. Ми підтримуємо вас у найпалкіших дискусіях, але просимо дотримуватися етики професійного спілкування, з повагою ставитися до думки колег і не переходити на особистості.

Залежно від ступеня порушення нашого кодексу поведінки, ми залишаємо за собою право обмежити або видалити учасника конференції з усіх її каналів та зуму без повернення коштів.

Якщо ви стикаєтеся з неприйнятною поведінкою іншого учасника конференції чи образами на вашу адресу, хай навіть в особистому чаті, просимо надіслати скріншоти з епізодами у спілкуванні, що порушують ваші права, на адреси адміністраторів конференції:

info@scrumday.com.ua

Ми обіцяємо реагувати швидко.

Будь в курсі! Підпишись на телеграм-канал ScrumDayUA і серед перших отримуй анонси нашої конференції зі скраму, аджайлу й менеджменту.
Перейти в Telegram